Wulkanizacja

Zobacz co możemy zrobic dla Twojego Samochodu

Wulkanizacja

Ponad 13 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej w trakcie, których systematycznie i w dynamiczny sposób poszerzaliśmy swoją ofertę, zaowocowało dziś powstaniem w pełni profesjonalnego warsztatu mechanicznego jak i  kompleksowego serwisu ogumienia oraz  wyważania kół.

Było to możliwe wyłącznie dzięki ogromnemu zaufaniu, jakim obdarzyli nas Klienci, wśród których są osoby prywatne, jak i duże floty samochodowe oraz naszym pracownikom serwisowym stale podnoszącym swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach.

Rzetelny serwis i fachowa obsługa

Nasz serwis dysponuje trzema profesjonalnie przygotowanymi i wyposażonymi stanowiskami, z których jedno przeznaczone głównie do wulkanizacji oraz do napraw samochodów dostawczych. Współpracujemy z najlepszymi hurtowniami motoryzacyjnymi na terenie Lęborka oraz trójmiasta, dlatego możemy zaoferować Państwu szeroką gamę części zamiennych w bardzo atrakcyjnych cenach. Duży nacisk kładziemy na jakość usług oraz na zadowolenie Klienta. U nas każdy, niezależnie od poziomu wiedzy z zakresu motoryzacji i zasobności portfela, traktowany jest w jednakowy sposób. Nasze porady przekazujemy w jasny i zrozumiały sposób, toteż Klienci zawsze wiedzą na czym polega naprawa ich pojazdów i co się z nimi dzieje.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Nasz profesjonalizm i rzetelność w ciągu lat obecności na Lęborskim rynku doceniło już wielu. Dołącz do nich, a zyskasz pewność, że oddajesz auto w dobre ręce i ciesz się dłużej jego dobrym stanem, bez troski o niespodziewane usterki w najmniej oczekiwanym momencie.